Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Delja sjell ne jete nje qen! prej Sat 14 May 2011, 11:33

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Sijan, 26 mars – Një fermer kinez pohon se delja e tij ka sjellë në jetë një qen, i cili ka lesh si të ishte qengj, por të gjitha të tjerat, fytyra, hunda, sytë, thundrat dhe bishti janë si të qenit.
Megjithë kundërshtimet e veterinerëve se kjo është e pamundur, fermeri Liu Naijing thotë se nuk ka kurrfarë dyshimesh se ka ndidhur çudia e vërtetë në fermën e tij në provincën Shanksi.
“Kam ruajtur këtu kur në një moment pash një dele ë shtrirë për toke dhe duke lëpirë kafshën e porsalindur. Qengji ishte ende i lagësht. Pastaj u afrova më shumë dhe u stepa nga habia. Qengji i lindur ishte si një përzierje e deles dhe qenit”, tha Liu.
“Isha i frikësuar. Qe 20 vjet rris dele dhe kurrë nuk kam parë një krijesë të tillë”, shtoi ai.
Ekspertët nga Instituti teknologjik për blegtori në Kinë pohojnë se është kryqëzimi ndërmjet qenit dhe deles është i pamundur dhe se më parë ka gjasa se bëhet fjalë për një qengj anormal.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons