Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Mali i Tomorrit prej Tue 20 Dec 2011, 19:23

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje misteri i madh ka qarkulluar kohet e fundit ne NASA,sipas nje ish punonjesi te ketij institucioni i cili ka deklaruar ne nje ambient me miq te tij qe ne SHQIPERI dhe me egzastsisht ne MALIN E TOMORRIT ka ndodhur dicka e rendesishme per NASA,sipas tij aty ka mundesi te madhe qe ne brendesi te malit te egzistoj nje piramid e madhe qe ne brendesi te saj permban objekte misterioze (UFO) sipas ti satelitet e fuqishem te NASA kan zbulur dicka te tmerrshme nga ai mal,dhe mundesia e publikimit te keti fakti ne te ardhmen do te sillte nje ndryshim rrenjesor ne jeten e njerzimit.....Sipas keti ish shkenctari aty mund te kete zanafillen jeta toksore dhe fundin e njerzimit njekohesisht...Vrojtimi qe i eshte ber me rreze nga sateliti ka treguar se matriali ne ate mal nuk eshte toksor.
Me tej ai tregon se per shqiptaret ai eshte nje vend i shenjt dhe se aty kan ndodh shume mrekulli,gje qe tregon se aty ka dicka jash normales... Dhe qe ai material qe eshte gjet aty eshte shume i mistershem sepse mostrat qe ka analizuar kan nxjerr qe ky material eshte i pa njohur deri tani.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons