Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 “Snowboard” mbi kripë prej Sun 18 Dec 2011, 09:37

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Pak kohë pasi sporti skive në bar ka filluar të praktikohet, një video në youtube tregoi se çfarë bën një apasionuar pas “snowboard” atëherë kur nuk ka borë. Disa të rinj aventurierë u ndihmuan nga shokët e tyre për t’u tërhequr nga motora me shpejtësi deri 80 kilometra në orë, në një shkretëtirë kripe të ndodhur në Utah, SHBA.Fusha e gjatë për kilometra të tëra, ka një pamje të bardhë për shkak të përqindjes së lartë të kripës që gjendet në përbërje të tokës në këtë zonë. Megjithatë, ngjyra e bardhë, vështirë se do të bëjë të ngjashëm nuk “snowboard” mbi borë me atë mbi kripë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons