Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Per ndeshjen e sotme vret babain prej Sat 10 Dec 2011, 17:14

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një 17 vjeçar nga kryeqyteti i Angolës , Luandi ka vrarë babain e tij pas një përleshje që kishte të bëjë me derbin më të madh botëror i cili do të zhvillohet të shtunën mbrëma në Bernabeu ndërmjet Real Madrid-it dhe Barcelonës.

Djaloshi 17 vjeçar mori revolën dhe vrau të atin 48 vjeç me dy plumba në kokë. Policia është duke e kërkuar pasi që ai iku nga vendi i ngjarjes raportoi agjencia angoleze Angop. Nuk është bërë i ditur ende shkaku i konfliktit por dyshohet te rivaliteti i ashper i derbit qe ka prekur edhe familjen ne fjale.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Per ndeshjen e sotme vret babain prej Thu 15 Dec 2011, 13:04

maria1984

avatar
Princeshe
Princeshe
idiotesia ska kufi dhe idiot iska brire por vepra

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons