Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Femrat ne pergjithesi... prej Tue 06 Dec 2011, 16:47

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
1 – Nje Femre i Pelqen Te Luaj Rolin e Ofenduesit Vetem Qe Te Perkedhelet…

2 – Mos e Bej Kurre Xheloze Me Qellim.Shkurt Do Ta Lendoje..

3 – Vdesin Fare Kur i Therrasim [ Vogelushe ] , [ Lepurushe ], [ Princesha Ime ]..

4 – Kur Fillojne Te Mendojne Askush Nuk i Ndalon Dot…

5 – Nese Te Thote Qe Ka Ftohte.Kerkon Vetem Qe Ti Ta Perqafosh…

6 – Fillon Te Lendohet Edhe Me Gjerat Me Te Vogla Qe Ti Nuk Do Ti Kushtoje Shume Rendesi…

7 – Ti Japesh Xhupin Tend Kur Ka Shume Ftohte..e Ben Te ndihet Femra Me e Lumtur Ne Bote..

8 – Kujton Cdo Moment Qe Keni Kalur Bashke..Qofte Edhe Ate Moment Shume Te Vogel..

9 – Shume Here Te Refuzon Sepse Vdesin Te Shikojne Reagimin Qe Ben…

10 – Dhe Nese Nuk e Kerkon..Ajo Do Qe Ti Ta Kerkosh Ate…

11 – Pelqejne Te Sillen Si Femije…

12 – Mendojne Shume Mire Per Levizjet Qe Bejne…

13 – Kane Karakter Te Ndryshojne Humor Ne C’do Sekond…

14 – Nuk Pelqejne Kurre Ta Bejne Hapin e Pare…Ne Dore e Ke Gjithcka Ti…


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons