Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Google Chrome synon tek lojërat online ! prej Mon 05 Dec 2011, 20:08

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Në luftën mes brouserave Chrome ka kaluar Firefox në rezultatet e fundit të Statcounter, edhe pse me një përqindje shumë të vogël.
Një fitore e bukur kjo e programit të Google kundrejt Mozilla.
Të dhënat flasin qartë, ndryshimi qëndron vetëm në 0.25 pikë, por është tepër sinjifikativ.
Me sa bëhet e ditur Chrome po kërkon të investojë në lojërat online.
Rritja e këtij brouseri në vetëm një vit ka qenë dhe rrjedhojë e shpikjeve novatore të Mountain View.
Mjafton të mendojmë se nëntorin e kaluar të 2010 Chrome ishte prapa Firefox me 13.35%.
Janë hapa tepër të mëdha ato që ka kaluar kompania e Google me brouserin e saj të chrome, që ndërkohë duhet thënë se ka programuar sektorin e ardhshëm ku do të shpenzojë për të rritur akoma më shumë performancën komplekse: janë padyshim lojërat online.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons