Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Vrau zyshen se i duhej per film prej Sun 04 Dec 2011, 13:24

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një vrasës japonez vrau një mësuese britanike për ta bërë atë pjesë në një film. Tatsuya Ichihashi vrau Lindsay Hawker 27 vjeçe dhe e varrosi atë në një banjë më rërë.

Ai iku nga rajoni i policisë dhe kaloi dy vjet e shtatë muaj duke udhëtuar rreth e qark Japonisë pasi kishte bërë kirurgji plastike. Filmi, I Am Ichihashi: The Time Until I Was Captured (Koha deri sa u kapa sërish) do të bazohet në kujtimet e tij.

Ichihashi 32 vjeç, u kap nga policia në nëntor 2009 dhe dënua më burgim të përjetshëm.

Ai ofroi të dhurojë të ardhurat nga libri i tij për familjen Hawker, nga Coventry, por ata refuzuan. Raportet thonë se filmi do të luhet nga Dean Fujioka 31 vjeç i cili do të drejtojë filmin.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons