Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një gjykatë rajonale në Gjermaninë perëndimore, në qytetin Osnabruek, ka dhënë shtatë vjet burg njeriut i cili shkoi të vidhte një bankë e cila nuk ekzistonte më.

Gazeta gjermane “Bild” raporton se hajduti, një 57 vjeçar, në muajin maj kishte shkuar në një filial të një banke, i armatosur me një pistoletë lodër dhe kishte mbajtur peng një grua, duke kërkuar nga ajo që t’i jepte 10,000 euro.

Siç transmeton Evropaelire banka kishte ndërruar vendndodhjen 17 vjet më parë dhe aty kishte vetëm një makinë për tërheqjen e parave. Duke e parë situatën, hajduti kishte detyruar një kalimtar të tërhiqte para nga “bankomati”. Ai mori 400 euro dhe u arratis me një veturë të vjedhur. Ai e braktisi edhe makinën, ku kishte lënë shenjat e gishtërinjve, duke ia bërë më të lehtë policisë zënien e tij, pasi ai veçse kishte 22 dënime të mëhershme.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons