Forumi Kuq E Zi
Gruaja që jeton lakuriq me derra Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Gruaja që jeton lakuriq me derra Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Gruaja që jeton lakuriq me derra Empty Gruaja që jeton lakuriq me derra prej Sun 04 Dec 2011, 12:24

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Miru Kim është një ish-studente e mjekësisë, e cila ka vendosur të qëndrojë në një stallë para galerisë Art Basel Miami 2011 në Amerikë, komplet e zhveshur dhe në shoqërinë e dy derrave.
Gruaja që jeton lakuriq me derra Aa
Ajo do të qëndrojë me ta për 4 ditë në vazhdim; do të hajë dhe do të flejë bashkë me ta. 30-vjeçarja që dikur ka qenë mjaft e fiksuar pas pastërtisë, tani ka vendosur ta mundë këtë fobi duke ndenjur në një ambient ku qëndrimi nuk është aspak i lehtë.Ajo është vajza e një filozofi korean dhe është e njohur për fotografitë e saj lakuriq në vënde të çuditshme, si p.sh në fabrika të braktisura, tunele edhe ura.
Kjo është hera e dytë që Kim merr përsipër në jetesë kaq të vështirë. E kishte provuar edhe më parë në muajin shkurt, por nuk pati arritur të mposhte frikën e saj ndaj pisllëkut, prandaj vendosi që të hyjë edhe njëherë në një stallë. (LajmeShqip)


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons