Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Justin Bieber, bëhet baba prej Tue 29 Nov 2011, 11:25

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
- Këngëtari 17 -vjeçar, Justin Bieber është bërë baba i një djali, citojnë revistat e ndryshme të huaja.
Publikimet vijnë pas deklaratës së Mariah Yeater, një vajze 20 –vjeçare nga Kalifornia, e cila është bërë nënë prej 3 muajsh.
Ajo ka dalë në kopertinën e revistës amerikanë “Star” me vogëlushin e saj. Djali quhet Tristyn Anthony Markhouse Yeater dhe ka lindur më 6 Korrik. Një lajm ky që tronditi mbarë botën dhe sigurisht Justin, i cili ka ngritur padi kundër 20-vjeçares.
Nëna e fëmijës është e gatshme të kryejë dhe një test ADN-je për të zhdukur të gjitha dyshimet.
Sipas Radar Online, ajo theksoi se gjatë periudhës që mbeti shtatzënë nuk kishte pasur marrëdhënie me asnjë mashkull tjetër.
“Në periudhën e kohës në të cilën kam mbetur shtatzënë, nuk kam pasur marrëdhënie me asnjë mashkull tjetër. Sapo mbeta shtatzënë, unë u përpoqa të kontaktoja me Justin, por askush nga përfaqësuesit e tij nuk u përgjigjën.”
a.k/NOA


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Justin Bieber, bëhet baba prej Mon 11 Feb 2013, 15:07

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
kur esht bo baba e ky gay mos ngelt mashkull nbot pa u bo baba xpp


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons