Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Soni Malaj zbulon emrin e vajzës ANA prej Wed 23 Nov 2011, 17:07

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Në një intervistë për Radio Dukagjinin, Soni Malaj ka bërë të ditur se ajo pret të lindë vajzën e saj pas e katër javësh.

Këngëtarja nga Shqipëria po ashtu ka treguar se vajza do të quhet Ana, në përkujtim të nënës së ndjerë të bashkëshortit të saj.

Soni është e angazhuar në disa programe për gra shtatzëna, pasi që, sipas saj, në Spanjë shtatëzania është e veçantë dhe të gjitha shtatzënat duhet ta përcjellin çdo hap gjatë kësaj periudhe.

Soni Malaj së fundmi ka realizuar videoklipin e këngës “Nën lëkurën tënde”. /Telegrafi/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Soni Malaj zbulon emrin e vajzës ANA prej Mon 11 Feb 2013, 15:07

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ta gzoj


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons