Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Ka disa javë që Elita 5 ka lansuar këngën dhe videoklipin “Nuk jam diktator”, projekt ky që shënoi kthimin e tyre pas gjashtë vjetësh mungese në skenë. Sipas Arifit, kjo këngë është pëlqyer mjaft shumë në publik, mbase kjo ka rezultuar edhe me kritikat pozitive që vazhdojnë t’i marrin akoma.Kënga “Nuk jam diktator” është përgatitur nga vetë anëtarët e rok grupit, ndonëse merita më e madhe i takon Virusit, i cili është marrë më shumë me përgatitjen e këtij projekti.Tani për momentin “Elita 5” është duke shijuar sukseset e këngës dhe më pas do të nisin përgatitjet për projektet e reja. “Mendoj se kjo mungesë e jona në skenë tani si duket po shpaguhet sepse arritëm të realizojmë një këngë për shijen e publikut tonë.Kënga ‘Nuk jam diktator’ që në fillim të lansimit është pëlqyer në opinion, ku deri më tani kemi arritur të marrim mesazhe të mira. Uroj që edhe në të ardhmen të kemi këngë të tilla që do të na sjellin suksese”, ka thënë Arifi për “Zëri”. Elita 5 tani do të jetë më aktive në skenën muzikore, dhe mungesa e tyre tani do të kompensohet me projekte të reja, të cilat do të realizohen për adhuruesit e tyre.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
thon se esht keng e bkr po un se kom ngju asnjeher


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons