Forumi Kuq E Zi
Shtatori, më i nxehti në 150 vitet e fundit Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Shtatori, më i nxehti në 150 vitet e fundit Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Shtatori, më i nxehti në 150 vitet e fundit Empty Shtatori, më i nxehti në 150 vitet e fundit prej Sun 13 Nov 2011, 18:11

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Shtatori, më i nxehti në 150 vitet e fundit Vjeshta
Shtatori i këtij viti shënoi rekord me vapën munduese në të gjithë Europën. Muaji, i cili u mbyll para 4 ditesh, do të kujtohet si më përvëluesi i 150 viteve të fundit. Temperaturat kanë arritur pikun edhe në veri të kontinentit.

Kështu, në Londër termometri shënoi 27-30 gradë, në Paris 25-28 gradë, ndërsa në Britaninë e Madhe ndryshe nga çdo vit, qytetarët kanë nxituar drejt detit, pasi në muajt e verës dielli ka munguar në brigjet britanike.

Shkak për këtë situatë të pazakontë edhe në Shqipëri është prania e një mase ajrore subtropikale e cila po zgjan në mënyrë jo normale, e që do të zgjasë deri në fundin e jave. Pikërisht, në fundin e javës se parë të Tetorit, pritet që i ftohti të vijë nga veriu i Europës.Atehere a mund te mendojme se bota po ftohet...?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ehh ket vit ma i ftoht se ka qann ska


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons