Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 UFO 'inspekton' autostradën në Kosovë? prej Tue 08 Nov 2011, 16:49

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një objekt i paidentifikuar është kapur të martën rastësish nga kamera e një qytetari në fshatin Sllapuzhan te Komunës se Suharekës. Qytetari, Nuhi Llugaxhiu, rreth orës 10:30 ka fotografuar një objekt të pa identifikuar rastësisht mbi fshatin Sllapuzhan, përderisa ishte duke fotografuar punimet në autostradën Morinë-Mendare.

Ai ka thënë për Kosovapress se këtë objekt të pazakontë e kishte vërejtur pasi që i kishte bartur fotot në kompjuter, sepse në momentin e fotografimit nuk kishte parë dhe dëgjuar asgjë.

“Asgjë nuk kam parë me sy gjate fotografimit, por pasi që i kam rishikuar fotografitë kam parë se kam fotografuar diçka të pazakonshme”, është shprehur ai.

Sipas tij këto fotografi janë bërë brenda dy-tre sekondave. “Nuk mund të them se çfarë objekti mund të jetë, e di se kemi qenë shumë ngadalë duke lëvizur dhe nuk kemi dëgjuar as zhurma, dhe nuk e kemi vërejtur me sy, aparati fotografik ka qenë ai që ka ‘parë’ gjithçka dhe e ka zënë si objekt”, thotë LLugaxhiu.

Llugaxhiu i cili më herët ka punuar edhe si gazetar, thotë se me të parë fotot në kompjuter, menjëherë i kishte shkuar mendja për UFO-t.

“Pasi i kam parë këto objekte në fotografitë që i kam bërë vet, për një moment isha i shokuar dhe mendova për UFO-t”, ka thënë ai.

Gazeta Express


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: UFO 'inspekton' autostradën në Kosovë? prej Tue 08 Nov 2011, 16:59

Altin


Antar Special
Antar Special
po ca ufo po ka qen milloshovici se si ufo jane ata

3 Re: UFO 'inspekton' autostradën në Kosovë? prej Wed 09 Nov 2011, 18:12

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
hahahh o tini mir e ke ti po kta nuk i shofin ufot qe jan ne tok hahahhah


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons