Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Richard Nolan, alienet ekzistojne prej Tue 08 Nov 2011, 16:47

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Dhe me ta jemi ne kontakt qe nga viti 1947

Alienet ekzistojne, kjo eshte deklarata e Richard Nolan, ufolog i njohur amerikan, e bere gjate konferences “Ufos and the evolution of consciousness” ne Community Church of Manahattan, New York.

Sipas tij, keto kontakte jane vendosur qe nga viti 1947, dhe qe atehere qeveria amerikane, CIA dhe vete NASA, jane perpjekur qe ta erresojne sa me shume kete fakt, duke kontrolluar jo vetem mediat, por edhe vete komunitetin shkencor dhe akademik.

Sipas tij, shoqeria jone do te ndryshonte rrenjesisht, sapo kjo e vertete te behej e ditur. Gjithsesi, shton dijetari amerikan, do te doja te isha shume i matur ne kete drejtim dhe asgje nuk eshte e sigurt, por gjithsesi ka me dhjetra shembuj qe e mbeshtesin kete teori.

Eshte ceshtje kohe, perfundon Nolan, dhe deri atehere do te kete nje lufte te forte per te na e mohuar kete te vertete.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons