Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 E pushuan nga puna se kishte gjoks të madh prej Sun 06 Nov 2011, 17:28

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Për gjashtë vjet me radhë, Amy-Erin Blakely, drejtoreshë e lartë e Fondacionit “Devereux”, një firmë e kujdesit shëndetësor në Orlando, ka vuajtur ngacmimet seksuale të vazhdueshme dhe tërheqjen e tepruar të vëmendjes së kolegëve gjatë takimeve të punës.E gjitha kjo, pasi kishte një gjoks shumë të madh dhe kjo bëri që ajo të pushohej madje edhe nga puna.Tani ajo e ka hedhur kompaninë e saj në gjyq dhe po kërkon prej saj një kompensim të konsiderueshëm.”Asnjë grua nuk duhet të jetë subjekt i komenteve seksuale dhe fyese, – tha ish-punonjësja gjatë një konference shtypi, – çdo ditë dhe unë lëkundesha dhe kisha frikë nga poshtërimet që më bëheshin për shkak të paraqitjes sime fizike, megjithëse unë kam punuar gjithmonë në një mënyrë shembullore”.Blakely në gjyq tha se në zyrë asnjëherë nuk është paraqitur me veshje provokative, dhe i është shmangur gjithmonë veshjes që ia nxirrte edhe më në pah gjoksin e madh.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons