Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

NASA ka marrë një mesazh në vitin 1998 të ardhur nga pafundësia e hapësirës së universit. Është dashur shumë vite punë për ta deshifruar me formula komplekse matematikore dhe kohët e fundit është botuar një dokument nga Ministria e Mbrojtjes Britanike, e cila i referohet këtij mesazhi.

Përfundimisht ata vërtetuan se ky sinjal i përkiste një tjetër bote,planetit alien "Pax Salve" thënë ndryshe,''Paqa e mengjezit''. Gjithashtu, shkencëtarët shtuan se ky sinjal është lëshuar nga një qytetërim tjetër drejt hapësirës të paktën 80.000 mijë vjet më parë!

Profesori i famshëm i Astronomisë Viktor Kulakov beson se ky sinjal i referohet një kulture të huaj, që i përkiste një galaktike fqinje dhe mesazhit për të mbërritur në tokë i është dashur 80.000 vjet.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons