Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Genta Ismajli histori dashurie me Ledrin prej Mon 24 Oct 2011, 18:26

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Genta Ismajli ka pak ditë që ka ndryshuar statusin e saj në facebook nga beqare në e impenjuar.

Ndërsa “Zhurnal Plus” mëson se flitet për nëj histori dashurie në mës të këngëtares dhe Ledri Vulaj, anëtarit të grupit “Skillz”.

Nuk dihet ende sa është i vërtetë ky lajm, por nëse po, ajo do të fitojë përvec një dashurie dhe një publicitet më të madh që e kishte humbur në një nga kanalet televizive më të mëdha në Kosovë. Arseyja, posi Ledri është djali i një prej cifteve dominant të këtij kanali televiziv.

Genta pak ditë më parë ishte ne Neë York ku ka pasur disa koncerte së bashku me Noyzin, ndërsa në këtë kohë ka kënduar edhe në manifestimin që u bë nga aleanca “Kuq e Zi” në mes të metroplit botëror.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Genta Ismajli histori dashurie me Ledrin prej Mon 11 Feb 2013, 15:13

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
thashetheme tpabaza ska shance tjen tverteta


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons