Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Mosha juaj prej Fri 13 May 2011, 17:20

Vizitor

avatar
Vizitor
Mendoni nje number nga 1 deri tek 10. Numrin qe zgjodhet shumezojeni me 2. Tani shtoni edhe +5. Shumezojeni me 50. Ne qofte se e keni kaluar ditelindjen kete vit shtoni + 1761, nqs nuk e keni kaluar ditelindjen shtoni +1760. Nga kjo shuma qe keni tani, hiq vitin qe keni lindur ( me 4 shifra). Tani ju duhet te keni vetem 3 numra.
Mos u merzit se ky numer nuk eshte mosha juaj . Numri i pare eshte numri qe keni menduar ne fillim dhe dy numrat e tjere eshte mosha juaj.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons