Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Nuk e di nëse ndonjë prej jush ka tentuar “të bezdisë” ish-të dashurën apo ish-të dashurin pas ndarjes, duke i dërguar ndonjë SMS të çuditshëm apo duke i bërë ndonjë zile pa numër…
Gjithsesi, besojmë se vendin e parë e zë një 22-vjeçar nga Los Angeles (SHBA), i cili krijoi plot 130 profile të ndryshëm në Facebook, me qëllim që të hakmerret ndaj ish-të dashurës së tij 16-vjeçare.
Tashmë ai po përballet me dy akuza, sipas ligjit të ri që u vu në fuqi në Kaliforni më 1 janar 2011. Akuzat janë: falsifikim identiteti në internet dhe shqetësim telefonik.
22-vjeçari arriti t’i shpëtonte dënimit 1-vjeçar me burg, duke pranuar të ndjekë seminare për të kontrolluar inatin si dhe mësime për sjellje seksuale, ndërkohë që për 5 vjet do të mbahet nën mbikëqyrje.
Por çështja është që në kohët ku jetojmë, duhet të tregojmë më shumë kujdes nga gjithë këto rrjete sociale sepse interneti po kthehet në një xhungël on line.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons