Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Vëllai i Madonnas jeton në rrugë ! prej Mon 24 Oct 2011, 18:16

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Vëllai i madh i Madonnas ka mbetur rrugëve të Michiganit pasi humbi punën e tij në vreshtat familjare.

Anthony Ciccone pohon se ai është pa shtepi prej më se një viti dhe se ka jetuar nën një urë në Traverse City, që kur se humbi punën e tij në verarinë e babait të tij në Suttons Bay të Michiganit.

55 vjeçari bisedoi me Michigan Messenger në një drekë të cilën e hëngri falas, duke pohuar në vazhdim se të gjithë të afërmit e tij, duke përfshirë dhe motrën e tij milionere, i kanë kthyer shpinën.

“Familja ma ka kthyer shpinën, pikërisht në kohën kur e kam më vështirë. Mendoni se nuk i jam përgjigjur kësaj pyetje me miliona herë – pse motra ime është multi milionere dhe unë jam pa shtëpi në rrugë?”.

“Kurrë mos thuaj kurrë, kjo mund t’i ndodhë secilit. Unë nuk kam ndonjë të ardhur, më duhet të shkoj të mbledh shishe dhe kanaqe, të bëj punë të ulëta”, tha ai.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Vëllai i Madonnas jeton në rrugë ! prej Mon 11 Feb 2013, 15:14

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sa gjynah ka bolll raste te tilla qe vllai ose motra jan bosa e vllai motra tjeter vdesin x cop tbukes


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons