Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Ishin me pushime në Brazil dhe u kthyen në atdhe me një “scoop”. Disa turistë anglezë, teksa po filmonin disa fëmijë vendës, kanë kapur papritmas në sfond një figurë të pazakontë, që dukej si një alien i vogël. Pamjet janë kapur në pyllin e Amazonës dhe tashmë të gjithë në ëeb kanë hapur diskutime mbi videon. Si gjithmonë kur flitet për shikime të alienove në grup, grupi i skeptikëve u kundërvihet atyre që besojnë tek ajo që shohin.
Faktikisht, pastërtia e imazhit në sfond ngjall dyshime se video është një rreng dhe se përsëri nuk jemi para provës përfundimtare se njeriu nuk është i vetëm në Univers. Sipas disave, figura e alienim në sfond mund të shpjegohet në shumë mënyrë, për shembull mund të bëhet fjalë për një efekt optik, ose mund të jetë shtuar me montazh në një moment të mëvonshëm. Ky opsion i dytë, megjithatë, hidhet poshtë nga ata që besojnë tek vërtetësia e videos, sepse të gjithë të pranishmit kthehen për të admiruar figurën e çuditshme.
Në lidhje me videon, shkrimtari i paranormales Michael Cohen ka deklaruar: “Ky është një filmim shumë interesant, që vështirë ta hedhësh poshtë”. Në fund të fundit, ajo zonë e tokës në pullin e Amazonës, ka qenë gjithmonë një nga vendet ku janë regjistruar më shumë vëzhgime të UFO-ve. Kurioz është fakti se kjo video është blerë nga disa producentë nga “Hollywood”-i, që në bashkëpunim me Cohen, janë duke realizuar një film, ku do të shfaqen provat e ekzistencës së alienëve.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons