Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Bill Gates nuk ka shpikur asgjë prej Sun 23 Oct 2011, 14:40

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Me 24 tetor do të dalë në shitje libri biografik i themeluesit të Apple, Steve Jobs. Gazeta Hufftington Post ka arritur të sigurojë një kopje të librit që pritet të hap debate të reja.

Përveç të tjerave, në libër zë vend edhe një pjesë ku shtjellohen marrëdhëniet e acaruara mes Bill Gates dhe Steve Jobs.

Në libër thuhet se Gates i ka thënë autorit të librit Walter Isaacson, se Jobs është një njeri shumë i çuditshëm ndërsa Jobs e ka cilësuar Bill Gates-in, si një njeri që nuk ka shpikur asgjë në jetën e tij, por që gjithë jetën është marrë me vjedhje të ideve të tjerëve.

Autori i këtij libri është Walter Isaacson, ndërsa libri është përgatitur nga intervistat e shumta që ky autor ka zhvilluar me Steve Jobsin.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons