Forumi Kuq E Zi
Google interesohet për blerjen e Yahoo’së Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Google interesohet për blerjen e Yahoo’së Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Google interesohet për blerjen e Yahoo’së Empty Google interesohet për blerjen e Yahoo’së prej Sun 23 Oct 2011, 14:37

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Google interesohet për blerjen e Yahoo’së 317655_300983079913120_141388129205950_1375913_961643384_n
Google është duke planifikuarta blejë rivalin e saj, motorin e kërkimit Yahoo.com.
Sipas raporteve të fundit mediale, thuhet se Google madje ka kontaktuar edhe dykompani që merren me tregtime të ngjashme, për t’indihmuar asaj që ta blejë biznesin primar të Yahoo’së.
Google dhe partnerët e saj tashmë i kanë mbajtur diskutimet e tyre, mirëpo ende nuk kanë ndonjë propozim konkret për tëblerë gjigantin tjetër të kërkimeve, thuhet sipas Wall Street Journal, medium i cili thotë se citon burime të afërta me çështjen.
Megjithatë, pritet që një marrëveshje e tillë do ta ngris lartflamurin e kuq të rregullatorëve të konkurrencës, të cilët mbase do të jenë kundër një përvetësimi të tillë nga Google.
Mirëpo, Google nuk është e vetmja kompani e interesuar për tablerë Yahoo’në, pasi që në listë është edhe gjiganti tjetër i teknologjisë, Microsoft.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons