Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Shkencorët amerikan të SETI, detyra kryesore e të cilëve është hetimi i jashtëtokësorëve, theksojnë se në afërsi të tokës gjenden tre anije të mëdha me ta. Sipas llogaritjeve, jashtëtokësorët do të njoftohen me njerëzit për dy muaj.
Gazetat amerikane veçse përgatiten për efekt psikik të vizitës të jashtëtokësorëve në tokë. Arsyet e vizitës së tyre janë të panjohura, ashtu që për vizitën e tyre ka disa skenarë .
Në varësi me atë se si do të sillen ndaj nesh, jashtëtokësorët nga njerëzit mund të marrin eksperiencën më të mirë dhe teknologjinë më moderne”, është theksuar në një shkrim në gazetën “Guardian”.
Ndërsa nëse dëshirojnë ta dëmtojnë llojin njerëzor, mund të na shfrytëzojnë për eksperimentim me sëmundje të panjohura ose të krijojnë nga njerëzit inteligjencë artificiale edhe ajo të jetë fillimi i një lufte të tmerrshme.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons