Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 SI TE REGJISTROHEM NE FORUM? prej Fri 13 May 2011, 16:40

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
SI TE REGJISTROHEM NE FORUM?

Eshte fare e thjesht veproni kshu: Klikoni REGJISTROU, pastaj kliko I PRANOJ KETO KUSHTE , jepni te dhenat kliko PARAQIT pastaj konfirmo fjalkalimin, shkruani kodin konfirmues pastaj kliko PARAQIT dhe jeni te REGJISTRUAR dhe mjafton te identifikoheni. Pasi te regjistroheni ne forum beni prezantimin tuaj, qe antaret e tjer tju njohin me mire dhe ne kete menyre mund te krijoni njohje te reja dhe te kendshme me anetaret e forumit.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: SI TE REGJISTROHEM NE FORUM? prej Thu 08 Sep 2011, 19:05

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Po ja u tregoj dhe me foto
dhe pasi klikuat REEGJISTROHU do tju dali kjo faqe ku do te klikoni I PRANOJ KTO KUSHTE, shih ne foto

dhe pasi klikuat I PRANOJ KETO KUSHTE do tju dali nje faqe ku do te jepni te dhenat tuaja shih ne foto

dhe pasi dhat te dhenat dhe klikuat PARAQIT do ju dali kjo faqia qe ju kerkon perseritjen e kodit, shih ne fotodhe pasi klikuat PARAQIT ju jeni te REGJISTRUAR ne forum dhe mjafton te identifikoheni dhe mund te postoni ne forum, besoj se e keni kuptuar se si mund te regjistrohesh


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons