Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Shfaqen përsëri UFO-t prej Sat 22 Oct 2011, 16:26

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Një krijesë jo e zakonshme është regjistruar në Arizonë në Brazil. Krijesa është pak metra larg një drite të cilët ndodhen pas shpinës së një grupi fëmijësh. Kjo vazhdon të mbajë gjallë pyetjen a jemi të vetmit në universe?

Fotot ku dyshohet se është kapur një UFO janë regjistruar nga dy turistë britanikë. Kur kamera fokusohet tek dy fëmijë, pas shpinës së dyte shfaqet dhe imazhi i dyshimtë. Gjithsesi nuk është shumë e qartë nëse bëhet fjalë për diçka jashtë tokësore apo thjeshtë për trungun e një peme.

Shkrimtari për ndodhitë paranormale Michael Cohen thotë se imazhi na detyron të besojmë dhe është e vështirë të injorohet ajo që tregohet në të. Ai shton se foto vjen nga një zonë ku edhe më parë ka janë pikasur veprime dhe shfaqje të UFO-ve. Pamjet do të përdoren për një film amerikan.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons