Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 10 makinat më burrërore prej Sat 22 Oct 2011, 15:55

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Në një botë gjithnjë e më shumë automjetet bëhen të ngjashme dhe gjithnjë e më të buta. Ku shkoi gjithë ai maçizëm? Këtë pyetje e bëjnë shumë meshkuj të cilët kërkojnë një makinë që përveç funksionit ti paraqesë ata sa më burrëror.

Në këtë kuadër po sjellim 10 makinat më mashkullore të prodhuara në dekadën e fundit. /albeu.com/

10 makinat mashkullore:

1. Hummer H1 (1992-2006)

2. 2012 Ford Mustang Boss 302

3. Dodge Viper GTS (1996-2002)

4. 2012 Chevrolet Corvette ZR1

5. Ford SVT Raptor (2010-2012)

6. 2012 Dodge Challenger 392 SRT8

7. 2012 Cadillac CTS-V Sport Wagon

8. Mercedes-Benz E55 AMG (2003-2006)

9. 2012 Nissan GT-R

10. Lamborghini Murcielago (2002-2010)


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons