Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Adi Krasta largohet nga Top Channel prej Mon 10 Oct 2011, 19:20

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Thashethemet, aludimet dhe komentet për prezantuesin e mirënjohur, Adi Krasta, duket se nuk kanë të sosur edhe tashmë gati një muaj pasi ka nisur sezoni i ri televiziv, dhe ku ai ka nisur edicionin e dytë të quiz-it “100 milionë”.
Pas zhurmës së madhe mediatike që shoqëroi largimin e tij nga programi i së dielës, “E diell”, dalja e tij të martave në konkursin ku fitohen para ‘live’, duket se do t’u jepte fund gojëve të liga për lëvizjet e tij… Por ja që nuk qenka e thënë … Madje-madje, ashtu si ai shiu i rrëmbyeshëm dje në atë kohë të bukur me diell ka mbërritur edhe ky lajm në redaksinë e gazetes Mapo, që ka sërish në qendër Krastën.
E pra, ajo që gumëzhin së fundi është kristalizimi i një negociate e nisur prej kohësh mes tij dhe televizionit “Vizion Plus”… Supozimet shkojnë deri aty, sa Krasta në “Top Channel” do të jetë deri në fund të muajit tetor, për t’u zhvendosur më tej në televizionin konkurrent… por asnjë gjë nuk dihet me siguri…
Për të verifikuar këtë lajm, pyetëm edhe vetë prezantuesin Krasta, por ai nuk preferoi të jepte ndonjë koment, ndërsa në televizionin “Vizion Plus” ka kohë që përflitet se ai do të jetë pjesë e tij, në një program të ri që do të


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Adi Krasta largohet nga Top Channel prej Fri 04 Nov 2011, 12:58

maria1984

avatar
Princeshe
Princeshe
prezantuesi me i mir ne shqiperi

3 Re: Adi Krasta largohet nga Top Channel prej Fri 04 Nov 2011, 17:28

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
mua sme pelqen fare, duket pak si bajat kur ben humore


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4 Re: Adi Krasta largohet nga Top Channel prej Mon 07 Nov 2011, 18:59

maria1984

avatar
Princeshe
Princeshe
un kam inat gjebrean adin e kam fiksim

5 Re: Adi Krasta largohet nga Top Channel prej Tue 08 Nov 2011, 09:32

Altin


Antar Special
Antar Special
ak-47 shkruajti:mua sme pelqen fare, duket pak si bajat kur ben humore
pse mo inteligjent dhe me shkoll esht robi

6 Re: Adi Krasta largohet nga Top Channel prej Tue 08 Nov 2011, 09:34

Altin


Antar Special
Antar Special
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:un kam inat gjebrean adin e kam fiksim
mir e ke then

7 Re: Adi Krasta largohet nga Top Channel prej Tue 08 Nov 2011, 16:23

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:un kam inat gjebrean adin e kam fiksim
qe te dy i kam inat, bejn si intelektual, e bejn ca gjeste qe sju ka hije fare


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

8 Re: Adi Krasta largohet nga Top Channel prej Wed 09 Nov 2011, 13:54

maria1984

avatar
Princeshe
Princeshe
hahaha

9 Re: Adi Krasta largohet nga Top Channel prej Mon 11 Feb 2013, 15:11

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhhh tashi kshu e kan bisnezet


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons