Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Me ndihmën e numerologjisë fitohen përgjigje për shumë pyetje. Duke i llogaritur dhe interpretuar numrat të cilat e shënojnë emrin tuaj, zbulohen anët e juaja të forta dhe të dobëta, për cka jeni të prirur dhe për cka keni potencial.
Numrin e emrit do ta fitoni në qoftë se e mblidhni vlerën e cdo shkronje të emrit dhe mbiemrit tuaj sipas tabelës së shfaqur.
Do të fitoni një numër dyshifror, pastaj duhet ta ulni në një shifror i cili do t’ju drejtojë në atë se cfarë thonë yjet për fatin tuaj.
Për shembull: Ju del 23, 2+3 = 5 . Numri juaj është 5
1 – A, I, J, S
2 – B, K, R
3 – C, G, L, S, Q, Ç, SH
4 – D, M, T, GJ, LL
5 – E, H, N, XH
6 – U, V, NJ
7 – O, Z, ZH
8 – F, P
Domethënia e numrave:
1. Këta njerëz lënë përshtypje të fortë tek njerëzit në mjedisin e tyre, sepse pothuajse cdoherë tërheqin vëmendje. Janë plotë me vetëbesim dhe janë të vetëdijshëm për vlerën e tyre. Shpesh arrijnë sukses në jetën e tyre, dhe nuk mund ta pranojnë faktin kur humbin.
2. Këta njerëz janë të mirë, të butë dhe paqëdashës për nga natyra. Kanë efekt qetësues përreth mjedisit dhe gjithmonë janë plot me fjalë ngushëlluese për tjerët. Ky numër zakonisht sjell sukses në jetën private.
3. Këta njerëz karakterizohen me kurajo. Ata janë bindës dhe shpesh arrijnë sukses në fushën që e zgjedhin. Gjithmonë janë të gatshëm për veprim.
4. Kujdesshmëria gjithmonë i pengon ata të arrijnë sukses më të madh. Këta njerëz janë të ngadalshëm kur veprojnë dhe reagojnë, dhe shpësh janë dyshues. Kanë pak besim tek tjerët dhe tek vetja. Janë të mirë kur bëhet fjalë për detajet, por gjithmonë u “ikën” pasqyra reale. Megjithatë, ata janë këmbëngulës dhe besnik, kështu që cdoherë mund të mbështeteni tek ata.
5. Këta njerëz janë komunikues, të shoqërueshëm, temperament dhe të preferuar në shoqëri. Komoditetin material e marin “jo seriozisht”, ndërsa jeta e rehatshme është e domosdoshme. Lehtë ju shkon me të mësuarit e gjërave të ndryshme, shumë kohë shpenzojnë për arsimim dhe nuk mund ta imagjinojnë jetën pa angazhime aktive dhe shoqërore.
6. Ky numër iu konvenon artistëve, muzikantëve dhe producentëve. Janë simpatik dhe tërheqës, por edhe ngapak jostabil. E duan të bukurën, dhe interesohen për njerëzit dhe natyrën. Interesohen edhe për gjëra paranormale.
7. Këta njerëz janë origJinal dhe krijues. Interesohen për gjëra mistike. Ata janë persona serioz dhe të qëndrueshëm.
8. Ky numër sjell fat shumë të rëndë dhe jetë përplot me pengesa të cilat kërkojnë shumë luftime dhe këmbëngulje.
9. Këta persona janë të ndershëm, kreativ dhe shpirtërisht të fortë. Janë në gjendje të kapërcejnë shumë vështirësi në jetë. Rutinoren e jetës e durojnë shumë më lehtë se të tjerët. Janë në gjendje të dashurojnë me zemër të pastër.
M.B – Shqipmedia


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
9. Këta persona janë të ndershëm, kreativ dhe shpirtërisht të fortë.
Janë në gjendje të kapërcejnë shumë vështirësi në jetë. Rutinoren e
jetës e durojnë shumë më lehtë se të tjerët. Janë në gjendje të
dashurojnë me zemër të pastër.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Similar topics

-

» Galeri? Ku është?

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons