Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Pse nuk martohet Eneda? prej Mon 10 Oct 2011, 19:15

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Në këtë herë të dytë të saj si moderatore e spektaklit të humorit “Portokalli” në Top Channel, Eneda Tarifa ka eksperimentuar me veshjen, duke u shfaqur në skenë me një kostum të zi, këmishë të bardhë dhe kravatë të zezë.
Po të njëjtin kostum ka mbajtur të veshur gjatë gjithë mbrëmjes edhe partneri i saj në këtë show, Salsano Arapi, i cili ka bërë shaka në lidhje me thashethemet se Eneda nuk do të ishte sërish në pozicionin e prezantueses.
Por bisedat në lidhje me jetën e Enedës janë thelluar dhe më tej, ndërsa në një moment Ledio Lako, në rolin e Ramadanit, e ka pyetur se pse nuk martohet.
Ajo me shaka iu përgjigj se thjesht nuk ka pasur kohë, duke lënë të kuptohet se e ka një lidhje të gjatë me djalin me të cilin bashkëjeton. Edhe pse shumë rrallë ka folur në media për historinë e saj, këngëtarja ka një lidhje 15-vjeçare me kompozitorin Erion Zaloshnja, me të cilin tashmë bashkëjetojn.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Pse nuk martohet Eneda? prej Mon 11 Feb 2013, 15:20

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
tkesh aq vite bashkjetes kur vjen fundi nuk martohet sdon tmartohet se sdon me bo fmij ndoshta


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons