Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Që në fillim kur flasim për Big Brother duhet të bëjmë një saktësim. Është përfolur gjithandej që këtë vit nuk do të ketë një “Big brother” shqiptar dhe këtë gjë, Rezart Aga do ta saktësojë. I pyetur për këtë show, i cili është ekskluzivitet i Top Channel, Rezi na sqaron që sigurisht që edhe këtë vit do të ketë një të tillë. Vetëm pas disa ditësh, në ekranin e Top Channel do fillojë të transmetohet reklama për audicionet.
Shtëpia ka nisur të bëhet gati për të pritur vitin e V të këtij reality show.

Bë fillim të shkurtit do të mund të shohim në ekranet tona shoën e Big Brother. Do të ketë plot surpriza, premton Rezi, i cili është dhe “truri” i këtij show.

Për ata të “merakosurit” për faktin se do ndërrohet, apo jo prezantuesja, ju themi: Jo. Prezantuesja, edhe këtë vit, për të pestin vit radhazi do të jetë Arbana Osmani.

Edhe këtë vit, njëlloj si vjet do të ketë një përzgjedhje brenda shtëpisë. Pra nuk është e thënë që të gjithë konkurrentët që do shohim të futen natën e parë, do të jenë banorët e përhershëm.

Rezi premton se do të ketë surpriza dhe rikonceptime në shumë aspekte, por tani preferon të mos i thotë të gjitha. Ka përpara një sfidë tjetër, që është “Voice of Albania”, ndaj deri në fillimin e Big Brother do ketë kohë për të publikuar detaje të tjera.

Shekulli


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
tashi presin tfilloj ai i riu


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons