Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Në një komunitet të vogël në Kubë, 60 persona mes tyre 18 fëmijë janë mbyllur në kishën e provincës që prej tre ditësh dhe kanë deklaruar se nuk do të dalin pasi janë në pritje të fundit të botës.

Sipas medieve besimtarët po presin një cunam të fuqishëm që do të shkatërroj të gjithë rruzullin tokësor. Ata udhëhiqen nga prifti Braulio Herrera. Sipas të dhënave policia ka ndërhyrë disa herë për të nxjerrë jashtë besimtarët, kjo me kërkesën e disa prindërve fëmijët e të cilëve ndodhen në Kish.

Në një lidhje telefonike me mediat i biri i priftit deklaroi se askush nuk po mbahet me dhunë në Kishë të gjithë janë të lirë të largohen nëse dëshirojnë. Ky izolim ka tronditur jo vetëm provincën por dhe më gjerë pasi është bërë lajmi i ditës në disa prej medieve më të rëndësishme ndërkombëtare

Sipas televizionet kombëtar kuban prifti kohë më parë është akuzuar për korrupsion dhe është kërcënuar me shkishërim.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons