Forumi Kuq E Zi
Shqiperia shkon e 71 ne renditjen e FIFA-s Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Shqiperia shkon e 71 ne renditjen e FIFA-s Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Shqiperia shkon e 71 ne renditjen e FIFA-s Empty Shqiperia shkon e 71 ne renditjen e FIFA-s prej Wed 28 Sep 2011, 11:11

INERCIALpeace

INERCIALpeace
Moderator
Moderator
Fifa publikon renditjen e re te kombetareve ne rang boteror.

Perfaqesuesja jone kuqezi mbas rezultateve jopozitive te ndeshjeve te fundit ka humbur plot 14 vende duke u ngjitur ne vendin e 71 nga 57 qe ishte nje muaj me pare.
Sic duket 14 vendet e humbura te kombetares tone i kane shkuar Luxemburgut qe ne nje ndeshje historike ata kane arritur te fitore 2-1 kunder Shqiperise, ne klasifikimin me te fundit Luxemburgu ka fituar 14 vende dhe ka shkuar i 114 nga 128.

Edhe ne krye te tabeles ka ndryshime.

Hollanda e ka lene vendin e pare per kampionet e botes 2010 dhe eshte renditur e dyta.
Anglia bije ne vendin e tete, kater vende me dobet se para nje muaji, Gjermania qendron ne te tretin siper Uruguait i cili eshte i katerti. Portugalia dhe Italia kane fituar terren respektivisht ne vendin e peste dhe te gjashte dhe Brazili zbret nje pozicion me poshte dhe renditet poshte Italise i shtati.


Shqiperia shkon e 71 ne renditjen e FIFA-s Shqiperia1

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons