Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Noizy përplaset me policinë në Vlorë prej Mon 26 Sep 2011, 18:39

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Tashmë është i njohur për bëmat e tij… Probleme me policinë, sherre, këngë të kthyera në hite, shumë lidhje me femrat, disa prej tyre edhe personazhe publike. Ky është Noizy, reperi i suksesshëm shqiptar, i cili së fundmi është fotografuar nga paparaci ynë në një tjetër konfrontim me policinë.Siç mësohet, i gjithë ky konflikt ka lindur si pasojë e bllokimit të një makine nga ana e policisë së Vlorës, që më vonë rezultoi të ishte e një shoku të reperit. Noizy në ato momente ishte duke prerë flokët dhe kur e kanë njoftuar për këtë problem, ka dalë i revoltuar duke u zënë me fjalë me policët, e duke i ndaluar ata ndërkohë që të merrnin makinën. Si pasojë e rezistencës së Noizyt, janë detyruar të vijnë përforcime dhe në fund problemi është zgjidhur paqësisht. Ne nuk e njohim mirë situatën, por ndonjëherë VIP-at kërkojnë që gjithçka të bëhet siç thonë ata… Bluetooth


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Noizy përplaset me policinë në Vlorë prej Tue 12 Feb 2013, 15:53

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
mir qe paska shpetu tpaktenn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons