Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Rreth një e treta e rusëve (32 për qind) janë të bindur se Dielli rrotullohet rreth Tokës, ndërsa është e kundërta, sipas një sondazhi të institutit rus Vtsiom, realizuar në fund të janarit pranë 1 600 personave në 46 rajone të Rusisë.

Ky sondazh, publikuar sot në faqen e internetit të Vtsiom, tregon gjithashtu se 20 për qind e rusëve mendojnë se globit tokësor i duhet vetëm një muaj për të përfunduar rrotullimin, ndërkohë që në fakt duhet afro një vit.

Sipas të njëjtit sondazh, 29 për qind besojnë se dinosaurët dhe njerëzit kanë bashkëjetuar për një farë kohe, ndërkohë që dinosaurët nuk ekzistojnë më që prej 65 milionë viteve dhe se aventura e species njerëzore ka nisur para afro gjashtë apo shtatë milionë viteve.

Vetëm 46 për qind e rusëve i janë përgjigjur saktë kësaj pyetjeje, ndërsa 26 për qind janë përgjigjur "nuk e di".


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons