Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Robert Michelson nga Connecticuti kishte mbjellë marihuanë dhe një ditë i shkrepi në kokë ta thërriste policinë për t’i pyetur nëse kishte bërë faj se po kultivonte këtë bimë narkotike.

“Unë kam mbjellë marihuanë dhe vetëm ju thirra të ju pyes se në çfarë telashe mund të futem për këtë”, pyeti Robert policinë. Policët e pyetën ta sqaronte nëse “ky krim është duke u rritur”, ndërsa ai u përgjigj se po.

Gjetën vendndodhjen prej nga po thërriste ky drogaxhi dhe ia bastisën shtëpinë. Gjetën një sasi të vogël të marihuanës. E arrestuan dhe më vonë e liruan me kusht.

Kur po dilte nga stacioni policor përshëndeti operatorët në qendrën e thirrjeve, ndërsa thuhet se ai i lavdëroi për punën e mirë që bëjnë- shkruan NY Daily News.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons