Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
E gjithe bota sot po ndjek ceremonine martesore te Princit William dhe Kate Middleton,dhe per kete aresye disa ditë para kesaj ceremonie martesore, në internet janë bërë publike disa sekrete të ceremonisë.

Tashmë kanë marrë përgjigje disa nga pyetjet që prej kohësh kanë zgjuar interesin e adhuruesve të çiftit. Një pjesë të përgjigjeve i gjeni këtu, për të tjerat duhet të prisni edhe 4 orë, për t’i zbuluar.

Kush do të stilojë fustanin e Kate?

Se kush do të jetë dizenjuesi i veshjes së Kate Middleton ditën e dasmës ende mbetet diskret, por tani për tani në vendin e parë është Alexandër McQueen. Në mesin e stilistëve të përfolur është edhe Viviene Ëesëood, Jaspar Conran, Oscar de la Renta dhe Alice Temperley.

Bizhuteritë

Nëse nuk do të zgjedhë të vendosë lule në kokë, ajo do të jetë e favorizuar për të përdorur një shumëllojshëmëri bizhush. Thuhet se mund të përdorë dhe bizshu të Nënës Mbretëreshë.

Flokët

Richard Ëard, një parukier që Kate e ka frekuentuar në 8 vitet e fundit. Ai nuk ka bërë asnjë detaj publik lidhur me ndryshimet që do të pësoje nusja ditën e dasmë, por është shprehur se kur ajo të mbërrijë në altar, William me siguri do ta njohë.

Si parashikohet Moti gjatë ceremonisë?

Parashikimi i Moti nuk është në favor të tyre pasi sot në Londër parashikohet mot i keq, jo aq shumë në mëngjes se sa në orën e drekës kur çifti do të shfaqet për puthjen në ballkonin e Beckingham Palace.

Ngjyra e Flokëve të Mbretëreshës.

Ky është misteri më i madh.

Menuja

Dreka do të shtrohet për 650 persona dhe darkë për vetëm 300, por se çfarë do të hanë të ftuarit mbetet ende një mister.

Muaji i Mjaltit

Jordania është vendi më i mundshëm por ka dhe opsione të tjera.. Shkëmbinjtë nënujorë koral të Australisë, ishujt Scilly, që mund të jenë një version ekonomik pasi ishujt janë pronë familjes mbretërore.

B.B.C News


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons