Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Shef i Departamentit të Arkeologjisë të Universitetit të Kajros , Dr Ala Shaheen në dhjetor 2010 kishte thënë në një audience,që nuk mund të jetë e vërtetë në teorinë se të huajt ndihmuan egjiptianët e lashtë,per të ndërtuar piramidat më të vjetra ne botë, Piramidat e Gizës.

I pyetur më tej nga z. Marek Novak, një delegat nga Polonia në se piramidat mund te permbajne ende teknologji aliene apo edhe një disk fluturues me strukturën e saj, Dr Shaheen, qartë u përgjigj: "Unë nuk mund të konfirmojë apo mohojë këtë, por ka diçka brenda piramidavee që është "jo i kësaj bote".

Delegatët në konferencën mbi arkitekturën e lashtë egjiptiane kishin mbetur te tronditur, megjithatë Dr Shaheen kishte refuzuar të komentojë ose të diskutoi me tej per një disk fluturues në brendesi te piramidave,në deklaratat lidhur me to.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons