Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Nje monster prehistorike..!? prej Thu 22 Sep 2011, 09:18

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Në brigjet britanike është gjetur një krijesë me të vërtetë e çuditshme. Margaret Flippence, 55 vjeç, së bashku me bashkëshortin, Nick, 59 vjeç, ishin duke shёtitur me dy qentё e tyre buzë brigjeve të Aberdeenit, kur kanë hasur krijesën që duket si një monstër.

Nick tha: "Ne u tronditem së tepermi nga ajo qe na pane syte." Mendova, 'Zoti im, çfarë është ai? ".
Kjo është nje monster që s'kemi parë ndonjëherë - që duket pothuajse
prehistorike

Ata kanë njoftuar menjëherë autoritetet policore, ndërkohë që tashmë ekspertët kanë nisur për të identifikuar se çfarë është kjo krijesë 9 metra e gjatë.

Ata dyshojnë se ajo mund të jetë një balenë grabitqare, megjithse duket si një krijesë prehistorike, të cilat i kemi parë shpesh herë nëpër filma.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons