Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ufo prane anijes kozmike''Atlantis'' prej Thu 22 Sep 2011, 09:03

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

8 korriku 2011 shënoi fluturimin e fundit te anijes kozmike Space Shuttle Atlantis,mbasi fluturimet e ardhshme nuk janë planifikuar për disa vjet.

'Fluturimi fundit i "Atlantis'' ka rezervuar nje te papritur,një UFO fluturon rreth anijes,ku shume njerëz e kanë vënë re kete anomali në video postuar në YouTube.

Video ,e cila eshte ngadalësuar në mënyrë të konsiderueshme për ta bërë më të lehtë 'vëzhgimin,tregon objektin e paindentifikuar që pulson prane anijes kozmike.

Ju ftoj të shikoni kete video për ta vlerësuar nga kendveshtrimi juaj ,mbasi fenomeni UFO nuk mund te injorohet si fenomen,per shkak te shfaqes intensive te tyre ne syrin njerzor.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons