Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 3 e 5]


$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Cfare Do Ti Thonit Te Dashurit ose te dashures Ne Kete Moment...


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Do pergjigjesh ?

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
do vdes per ty

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
skam qe keshtu ni koment

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
HHAHAHAHAHAH PSE moj MYrvete?

Te ka lene eeeeeeee?

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:HHAHAHAHAHAH PSE moj MYrvete?

Te ka lene eeeeeeee?
e kam lene thuaj

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:HHAHAHAHAHAH PSE moj MYrvete?

Te ka lene eeeeeeee?
e kam lene thuaj


Aahhahahahah o te marrte protezat ty moj te marrte

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
hahahahahah rri urte po te them

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:hahahahahah rri urte po te them

Pse moj shejtane cfare ke ti i ke shtrenguar fort protezat

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
qe te dua dite per dite edhe me shume edhe pse ti nuk e shikon se je larg

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
sme pelqen ky plani moj

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
te duaaaaa


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
Mirembrema

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Mire se erdhe.........

Vizitor

avatar
Vizitor
S me pelqejn ...lojerat

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
S'kam te dashur une


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Penelopi

avatar
Princeshe
Princeshe
me ke fut ne menime

Vizitor

avatar
Vizitor
Ti thash qe te gjitha...me s mundem.

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Dua shkruajti:S'kam te dashur une


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Vizitor

avatar
Vizitor
Edhe pse te merzis ty...serish ti me do me shume..e kjo me vret.

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
T'i je gabimi i jetes sime


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Vizitor

avatar
Vizitor
Vuaj se te bej qe ti vuan me shume se mua...

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Ku jeeeeeeeeeee

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
E mallkoj largesin qe me ndan nga t'i


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
se mezi por es qe ta takoj


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
me mungon

Vizitor

avatar
Vizitor
Do te pres

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
me mungooooooooooon


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:me mungon

Vizitor

avatar
Vizitor
Berti shkruajti:Do te pres

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
bej nje dit si them une

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 3 e 5]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons