Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 5]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Cfare Do Ti Thonit Te Dashurit ose te dashures Ne Kete Moment...


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Pse ike??????????


Vizitor

avatar
Vizitor
Peshqit jan bere shume preferues tani nga fundi.

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Mos ver peshqit para meje

Vizitor

avatar
Vizitor
E po u cunat i preferoni more...lat nam lat,

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
vdeksh ishalla dhe mos te pafsha me

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
qe me mungon sh edhe do doja ta kisha pran

Vizitor

avatar
Vizitor
@Aldo shkruajti:Mos ver peshqit para meje
hahahahah xhelozi u kap mat ak mos e bej me

Vizitor

avatar
Vizitor
Apsolutisht asgje.....

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
te dua shume shume dhe me mungon

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
je gjithcka qe dua


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe

Altin


Antar Special
Antar Special

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe

Vizitor

avatar
Vizitor
Asgje.

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Te dua

Vizitor

avatar
Vizitor
Te dua

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe

Vizitor

avatar
Vizitor
Te dua

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
e di ai ca do i them

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Te urrej dhe te dua njekohsisht


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Vizitor

avatar
Vizitor
Fli ti fli e une rri zgjuar...

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
qe me ka marr malli

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
ASGJE SE SKAM TE DASHUR

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
gjeje

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
qe e dua shum


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Ylli

avatar
Antar Special
Antar Special
Qe do ta vras qe nuk ma dha mbreme...cajin qe ia kerkova....

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Te dua me shum se cdo her

Vizitor

avatar
Vizitor
Asgje.

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 5]

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons