Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Henan, Kina qendrore- Nje majmun tullac ka shkaktuar panik ne nje fshat kinez ne Gezhai, vendasit jane perfshire nga frika se mos kafsha ishte nje ufo.

Shtepijakia Mao Xiping, ishte e para qe dha alarmin pasi ka gjetur krijesen e kequshqyer duke vjedhur trangujt ne banesen e saj.

“Kam pare nje fytyre alieni “, u tregoi ajo policeve dhe qe ishte ndryshe nga cdo gje qe ajo kishte pare me pare.

Kane refuzuar t'i besojne derisa nuk ia doli qe ta fuste ne kurth dhe t'a conte tek rajoni i policise ne nje kosh per rrobat e bardha, ne kete moment ua kerkoi agjenteve te policise qe te merreshin me te.

Disa eksperet jane duke shqyrtuar krijesen per te mesuar me shume. Krijesa ishte kaq e dobet, saqe mund t’i shihen brinjet.Infoalbania


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons