Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Nëna i jep bebes tym marijuane! prej Mon 19 Sep 2011, 18:36

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Një nënë 21 vjeçare është dënuar për abuzimin e fëmijës së saj pasi ishte filmuar duke i dhënë tym marijuane bebes, për të ndaluar të qarat.

Jessica Callaway gjithashtu akuzohet edhe për rrahjen e vajzës së saj 10-muajshe ngaqë ajo nuk e ndalonte të qarën.

Nëna e re i tha policisë se ajo kishte abuzuar me fëmijën pasi kishte pasur një "ditë të keqe", dhe se kishte pasur probleme me zgjedhjen e një veshjeje për një natë jashtë!

Abuzimi ishte filmuar në mënyrë të fshehtë me një telefon dhe i ishte dorëzuar policisë në Gilbert, Arizona.

Në video shihet Callaway duke e goditur në fytyrë disa herë beben e saj. Madje ajo i ka hedhur tym marijuane në fytyrë bebes (dhe kjo nuk ishte hera e parë) në përpjekje për që të ndalonte të qarat e fëmijës.

Ajo u lirua nga burgu me një gjobë prej 2,700 dollarësh.lajmi


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons