Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Njerëzit shumë shpesh ankohen se kanë rënë viktima të hakerëve në internet.
Mirëpo, e vërteta dhe pjesa më e madhe e fajit duket se është e jona, pasi që shumica nga ne përdorim password’e (fjalëkalime) të cilat janë shumë të lehta për t’u zbuluar.
Kjo madje është konfirmuar edhe nga gazeta e famshme, Wall Street Journal e cila për këtë problem ka krijuar edhe një grafikë informuese përmes së cilës paraqet 50 fjalëkalimet më të marra që njerëzit i përdorin zakonisht.
Siç edhe mund ta vëreni më poshtë, në vendin e parë gjendet fjalëkalimi me numrat 123456, i cili nuk do të ishte dhe aq i vështirë për t’u zbuluar. Prandaj, sa herë që dëshironi ta caktoni një fjalëkalim për llogaritë tuaja në internet, mos e harroni këtë listë, të cilën e di gjithë bota.Edituar për herë të fundit nga jani001 në Mon 09 May 2011, 11:40, edituar 1 herë gjithsej

http://kuqezi.albanianforum.net/

INERCIALpeace

avatar
Moderator
Moderator
po kodin tim ska haker qe di ta thyeje 123456 eshte he thyeje po deshe Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
kodi jot me duket se qeka i pari ne list : :0q0: : : :0q0: : : :0q0: : : :0q0: :

http://kuqezi.albanianforum.net/

Altin


Antar Special
Antar Special
po kodi ime qe eshte kanaqi kush e gjen dot

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
e gjen Teku hahahahha

http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons