Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Video-lojë e cila luhet me puthje! prej Thu 15 Sep 2011, 19:04

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Nuk i kanë lënë gjë dreqit jo! Njerëzit tanimë janë mësuar me konzolat e lojërave si Nintend Wii, Kinect e Move, të cilat kontrollohen me lëvizjet e trupit, mirëpo këto pajisje
nuk kanë shkuar më larg se lëvizja e duarve dhe këmbëve. Artisti vizual Hye Yeon Nam ka shpikur lojën me birila e cila luhet me anë të puthjeve.

Shpikja e Hye përbëhet nga magneti të cilin e bart njëri person në gjuhë, derisa personi tjetër bart kufje magnetike.

Qëllimi i lojës është që me lëvizjet e gjuhës të drejtojë sferën, e pas kësaj me lëvizje të shpejta të dërgojë sferën tek birilat./topLajm


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons