Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Hakerat s’ndalen, sulmojnë edhe CIA-n prej Thu 15 Sep 2011, 19:04

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Grupi i hakerave Lulz Security është kthyer në një kërcënim të madh për kompanitë e organizatat më të mëdha nderkombëtare, ndërsa objekt i rradhës i sulmit ka qënë CIA.
Lajmi i cili është pranuar pjesërisht nga zyrtarët e sigurisë së CIA-s, është konfirmuar nga vetë hakerat në blogun e tyre në Twitter. “Objektivi u rrëzua”, - shkruajnë hakerat në blog, ndësa nuk ngurojnë të tallen me sistemin e sigurisë së Shërbimit Inteligjet Amerikan.

Pak pas njoftimit të linjës së tyre të telefonit, Lulz Security konfirmuan edhe sulmin e rradhës. Faqja zyrtare e CIA-s mbeti për disa orë jashtë funksionit të Mërkurën. Vetëm dy muajt e fundit Lulz Security kanë zhvilluar 14 sulme kibernetike. /BBC/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons