Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Domeinet “.XXX” gati për shfrytëzim prej Thu 15 Sep 2011, 17:58

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Faqet për argëtim për të rritur dhe përmbajte pornografike tani mund të regjistrohen zyrtarisht nën domenin .xxx. kështu është njoftuar gjatë ditës së sotme nga operatori i domenit ICM.
TLD i ri .xxx do të jetë në shfrytëzim edhe për faqet tjera përveç atyre që i takojnë industrisë për të rritur, në fakt për kompanitë që dëshirojnë të shfrytëzimin e emrit të tyre në kurdë të këtij regjistri emrash. ICM është duke menaxhuar domenin e ri të emrave por sipas të gjitha gjasave sistemi do të funksionojë me 50 regjistrues individual anembanë botës për të trajtuar regjistrime e vërteta.

Avantazhet e promovimit në domenin .XXX sipas ICM qëndrojnë në faktin se emri i domenëve do të jetë në gjendje të lidhet në fushatat globale të marketingut dhe të ofrojë një përshkrim më adekuat për faqet e klientëve. ICM është gjithashtu duke bërë një kërkim për faqet .xxx që thuhet se do të gjenerojnë më shumë trafik.
Secila faqe .xxx do të skanohet nga McAfee për të parandaluar shpërndarjen e malware ndërsa faqet do të ofrojnë një paralajmërim elektronik në mënyrë që të ndihmojnë prindërit për të kontrolluar më mirë qasen e fëmijëve të tyre në to.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons