Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Arta Bajrami dëshiron familje të madhe prej Wed 14 Sep 2011, 18:35

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Pas lindjes së vajzës Viktoria, këngëtarja Arta Bajrami iu kthye muzikës duke realizuar albumin e ri, ndërsa këngët e reja menjëherë u pranuan nga fansat e saj.

Gazeta Standard citon këngëtaren të ketë thënë se është në përfundim të realizimit të klipit të njërës nga këngët e albumit, megjithatë ajo thotë se tashmë në rend të parë vjen vajza dhe jo karriera.

Edhe pse dëshiron të vazhdojë me karrierën muzikore dhe kur kihet parasysh përkushtimi që duhet bërë ndaj fëmijëve, Arta thotë se në të ardhmen planifikon të ketë edhe fëmijë të tjerë.

“Unë e dua familjen e madhe dhe kam dëshirë që të kem fëmijë të tjerë, por të shohim. Por dy apo tre fëmijë do të ishte më mirë, ndonëse kjo është në dorë të Zotit dhe ne nuk mund të përzihemi aty”, ka thënë Arta.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Arta Bajrami dëshiron familje të madhe prej Tue 12 Feb 2013, 15:55

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhh tnjejten mendim kam edhe un me ty


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons